Футболка вишуканого сірого кольору з якісного та напрочуд приємної до тіла матеріалу, що на 90 % складається із бавовни і на 10 % - з еластану. Такий склад допомагає нашому одягу бездоганно сидіти і візуально вдосконалювати фігуру. Зображення, набравшися вдень світла від сонця чи освітлювальних приладів, світиться в темряві (наприклад, у кінотеатрі).

 

Малюнок створено художником Миколою Гончаровим зображення для проекту Ореста Лютого "Гібридні війни".

 

Ідейний натхненник проекту, письменник, актор і музикант Антін Мухарський, тлумачить його так: "Гібридний римсько-візантійський орел їз знаком радіаційної небезпеки символізує єднання двох крил європейської цивілізації з метою опору новому нашестю варварів, що завдяки політиці мультикультуралізму та неперсоніфікованого лівацького тоталітаризму ведуть наступ на базові національні, культурні, ментальні та конфесійні ідентичності європейських народів!!! Але насправді все набагато простіше - я обстоюю консервативні, праві цінності і у такий спосіб публічно підкреслюю свою позицію несприйняття тої лівацької ху..ні, що захопивши майже увесь мистецько-культурологічний простір, диктувати мені свої ідіотичні, впалогруді, сколіозні, фекальні закони!?"

 

Розміри - M-XXXL

Футболка ГІБРИДНІ ВІЙНИ

₴ 600,00Ціна
  • Щоб замовити, просимо тицьнути СЮДИ.

  • Впродовж доби після замовлення ви отримаєте смс-повідомлення з інформацією про номер картки для оплати. Посилки відправляються двічі на тиждень (у вівторок та п'ятницю) після попередньої оплати. Вартість доставки територією вільної України за тарифами "Нової пошти" (45-60 грн).
    З усіх питань звертайтеся, будь ласка, до Наталі за номером: +38 098 453 37 44 або e-mail: tridentforyou@gmail.com