©2019 Український культурний фронт

Футболка вишуканого сірого кольору з якісного та напрочуд приємної до тіла матеріалу, що на 90 % складається із бавовни і на 10 % - з еластану. Такий склад допомагає нашому одягу бездоганно сидіти і візуально вдосконалювати фігуру. Зображення, набравшися вдень світла від сонця чи освітлювальних приладів, світиться в темряві (наприклад, у кінотеатрі).

 

Малюнок створено художником Миколою Гончаровим зображення для проекту Ореста Лютого "Гібридні війни".

 

 

Ідейний натхненник проекту, письменник, актор і музикант Антін Мухарський, тлумачить його так: "Гібридний римсько-візантійський орел їз знаком радіаційної небезпеки символізує єднання двох крил європейської цивілізації з метою опору новому нашестю варварів, що завдяки політиці мультикультуралізму та неперсоніфікованого лівацького тоталітаризму ведуть наступ на базові національні, культурні, ментальні та конфесійні ідентичності європейських народів!!! Але насправді все набагато простіше - я обстоюю консервативні, праві цінності і у такий спосіб публічно підкреслюю свою позицію несприйняття тої лівацької ху..ні, що захопивши майже увесь мистецько-культурологічний простір, диктувати мені свої ідіотичні, впалогруді, сколіозні, фекальні закони!?"

 

Розміри - M-XXXL

Футболка "Гібридний орел"

₴600,00Ціна
  • Для замовлення просимо тицьнути СЮДИ.

  • Впродовж доби після замовлення вам прийде смс-ка з інформацією про номер картки Мonobank для оплати.

    Посилки територією вільної України відправляються двічі на тиждень (щовівторка та п'ятниці). Оплата доставки по Україні за тарифами "Нової пошти" (35-50 грн.).

    Ціна відправки за кордон зазвичай значно перевищую вартість замовлення. Якщо вас це не лякає :), напишіть нам, будь ласка, sms-ку чи на WhatsApp, і ми дізнаємося тарифи відправки до вашої країни.

    З усіх питань звертайтеся, будь ласка, до Наталі за номером: +38 098 453 37 44