Усе, від тканини, з якої пошита кепка, до якості швів - на дуже високому рівні. Ви не знайдете на кепці жодного нерівного стібка, або кривої строчки. Це не масовий продукт, а штучний, зроблений, як то кажуть, в ручну, з найретельнішим контролем якості.
Лімітована серія, створена з Гордістю в Україні.
Під час будь-якої подорожі ви зможете носити цю кепку пишаючись, усвідомлюючи що ця річ зроблена в нашій країні.
Не секрет, що прототипом для цієї кепки стала так звана «фельдмюцце» (або «бергенмюцце»), що на початку ХХ століття була доволі поширеним головним убором як в Німеччині, так і в Австро-Угорщині. І лишається популярною донині як головний убір Австрійської та Німецької армій. Хоча слід визнати, що її популярність була досить високою і на територіях Східної Європи, країнах Балтії та Скандинавії. Впізнавана форма була злегка адаптована під сучасний стиль, а бренд Трайдент безперечно надав їй морського шарму.
Кепка зроблена з високоякісної італійської бавовни синього та чорного кольору, дуже приємної на дотик.
Плотний козирок від сонця впевнено тримає надану йому форму.
На тулії кепки створено люверси для надходження повітря. Кепка декорована якісною щільною вишивкою з написом, що в перекладі з англійської означає «Яхтова дивізія Тризуб».
Спереду на тулії зроблено вишивку з логотипом бренду, розробленим художником Андрієм Єрмоленко: якір та тризуб поєднані в одне ціле.
Також на тильній стороні є вишивка у вигляді стилізованого тризуба. Окремо хотілося б зупинитись на підкладці кепки. Двокольорова синьо-жовта або червоно-чорна, вона зроблена із якісної віскози і так само вручну зібрана з двох частин.

 

У синьому кольорі залишилося три розміри, які різняться за обхватом голови: S - 57 см, L - 60 см, XL - 61 см

Кепка ТРИЗУБ (синя)

₴ 750,00Ціна
  • Щоб замовити, просимо тицьнути СЮДИ.

  • Впродовж доби після замовлення ви отримаєте смс-повідомлення з інформацією про номер картки для оплати. Посилки відправляються двічі на тиждень (у вівторок та п'ятницю) після попередньої оплати. Вартість доставки територією вільної України за тарифами "Нової пошти" (45-60 грн).
    З усіх питань звертайтеся, будь ласка, до Наталі за номером: +38 098 453 37 44 або e-mail: tridentforyou@gmail.com