Хочеш змінити світ — зміни передусім себе. Мрієш про щасливу, заможну і потужну Україну — створи її у своєму житті. Як це зробити та чому це критично важливо для відчуття повноцінності буття як окремої особистості, так і нації загалом — відповіді на подібні питання знайдуться в цій книзі. Зрештою, вона про те, як стати щасливим у власному українстві. Навчитися мріяти практично, щодня і щомиті реалізовуючи власний творчий потенціал. А ще ця книжка про те, як убити в собі інфікованого страхом зросійщеного раба соціальних штампів, нав’язаних зовні шкідливих стереотипів та поведінкових моделей. Її мета — зробити вас сильними й вільними. Зробити українцями!

Антін Мухарський люто й переконливо пояснює, навіщо українцеві повертатися до рідної мови, й оповідає історію власної українізації. А його дружина Єлизавета Бєльська розповідає про свій шлях і дає 100 розлогих та дієвих порад, які допоможуть не тільки перейти на українську за три місяці, а й удосконалити мову, позбутися суржику, стати впевненим у собі українцем, подолати страхи та збагатити словниковий запас еротичною лексикою або гострою життєствердною лайкою.

 

Антін Мухарський та Єлизавета Бєльська корінні кияни. Українськомовне подружжя, котре уже сім років разом лагідно та суворо українізує Україну.

Антін письменник, актор, телеведучий. У минулому зрусифікований українець, що свідомо перейшов на українську

Єлизавета мистецтвознавець, видавець. 100 % українськомовна, з початку російсько-української війни не промовила жодного слова в Україні російською.

 

Щоб замовити книжку, просимо тицьнути СЮДИ.

 

Ще вагаєтеся? - Запрошуємо прочитати декілька уривків із майбутньої книжки: ТУТ.

Антін Мухарський, Єлизавета Бєльська. ЯК ПЕРЕЙТИ НА УКРАЇНСЬКУ

₴ 340,00Ціна
  • Впродовж доби після замовлення ви отримаєте повідомлення з інформацією про номер картки для оплати.

    Посилки відправляються двічі на тиждень (у вівторок та п'ятницю) після попередньої оплати. Вартість доставки територією вільної України за тарифами "Нової пошти" (50-65 грн).


    З усіх питань звертайтеся, будь ласка, до Наталі за номером: +38 098 453 37 44 або e-mail: info@ukrideabook.com.ua

  • Замовити видання можна ТУТ.