Найвідвертіша книжка Антіна Мухарського! 

Білий гетеросексуальний чоловік консервативних поглядів та християнського віросповідання – найбільш упосліджена істота у світі неартикульованої диктатури  різних форм сучасного лівацтва. Але то відомий факт. Загальносвітова тенденція. Мене цікавить українська конкретика, в якій права чоловіка і батька не захищає ніхто!

Як «справжній мужик» я довго мовчав, не коментуючи наші стосунки з колишньою дружиною. Бухав, курив, потерпав від гіпертонічних кризів.  Здоров’я моє підірвано, матеріальний добробут і добре ім’я. Душа випалена, і  мені абсолютно байдуже, що скажуть і подумають про мене люди, бо я вбив  «мужика» у собі, свідомо обравши шлях Чоловічої волі.

Не певен, що за життя встигну особисто викласти дітям своє бачення ситуації, заручниками якої вони стали. Знаю одне: мені конче треба залишити їм згадку про той світ, в якому вони опинилися виключно завдяки силі та наполегливості моїх сперматозоїдів.

Ця книга написана всіма чоловічими рідинами – сльозами, слиною, спермою, жовчу, кров’ю мого серця. На кожній сторінці ви знайдете сліди  авторського ДНК. І все в ній — абсолютна правда, підкріплена документальним фактажем.

А ще ця книга про українську революцію на тлі якої розгорталася трагедія мого особистого життя.

Саме таким був світ навколо, коли я ще у ньому був. 

Антін Мухарський

 

Книжка містить понад 20 qr-кодів, за якими з телефону можна переглядати записи пісень та виступів, у тому числі із зони АТО.

 

Відправлення двічі на тиждень.

Щоб ЗАМОВИТИ, просимо тицьнути СЮДИ.

 

Антін Мухарський. РОЗРИВ. Автобіографічний роман-концерт

₴ 310,00Ціна
  • Впродовж двох діб після замовлення ви отримаєте смс-повідомлення з інформацією про номер картки для оплати.

    Відправлення двічі на тиждень.

    Вартість доставки територією вільної України за тарифами "Нової пошти" (50-65 грн).

    З усіх питань звертайтеся, будь ласка, до Наталі за номером: +38 098 453 37 44 

  • Замовити видання можна ТУТ.