©2019 Український культурний фронт

Тато Михася пішов на війну й зник безвісти. Але хлопчик вірить, що він живий і понад усе мріє побачитись із ним. Одного дня стара ворожка дає йому чарівні окуляри, що приводять хлопчика в Чорнобильську зону, де він знайомиться з Кістяком Костем та його друзями-мутантами, Срібною Мухою, радіоактивним крокодилом Гєною, сіамським кабаном Лесиком-Стасиком та хитрою Чупакаброю, до яких у гості прилетіли справжні інопланетяни, що проводять у Зоні свої експерименти з переселення душ. 

Ця страшно весела фантастична казка призначена для домашнього читання як дітьми, так і їхніми батьками. Всі місця, події та персонажі і ній абсолютно реальні. Можливо, ви навіть впізнаєте когось зі своїх знайомих. :)

 

Тверда палітурка. 110 сторінок.

Антін Мухарський. "Кістяк з Чорнобиля". Містична казка для дорослих дітей

₴300,00Ціна
  • Для замовлення просимо тицьнути СЮДИ.

  • Впродовж доби після передзамовлення вам прийде смс-ка з інформацією про номер картки для оплати.

    Посилу з книжкою (з автографом Антіна Мухарського на те ім'я, яке ви вкажете в коментарі) територією вільної України буде відправлено 18 вересня. Оплата доставки по Україні за тарифами "Нової пошти" (35-50 грн.).

    Ціна відправки за кордон зазвичай значно перевищую вартість замовлення. Якщо вас це не лякає :), напишіть нам, будь ласка, sms-ку чи на WhatsApp, і ми дізнаємося тарифи відправки до вашої країни.

    З усіх питань звертайтеся, будь ласка, до Наталі за номером: +38 098 453 37 44