ЧИТАТИ УРИВОК

Сьогодні вранці я подумав: Господь Бог спеціально придумав COVID-19, аби я на карантині написав цю книгу. Секс, Смерть, Любов і Гроші — ось теми, які понад усе цікавлять людство. А оскільки я є його яскравим представником, то втілив у життя давній задум — виклав власну біографію у формі коротких, часом страшно-веселих історій, що мали місце в моєму житті.

У цьому творі немає жодного вигаданого персонажа (хіба деякі імена змінено). Тому попереджаю: усі, хто мав з Автором справу впродовж останніх п’ятдесяти років, можуть несподівано впізнати себе на цих сторінках. На порозі можливої смерті я намагався бути чесним перед Вічністю, яка не передбачає дешевих піруетів із метою сподобатися читачам.

Гумор, Іронія, але, насамперед, Самоіронія, є найвищими людськими чеснотами. Тим, хто не згоден, раджу цю книгу не читати. Бо за неофіційними даними, на коронавірус в першу чергу хворіють особи без почуття гумору. Це Божа кара на їхні голови. Таким раджу дотримуватися зі мною соціальної дистанції. Усім, хто вижив, — бажаю веселого читання.

З лютим мистецьким натхненням — Автор!

Антін Мухарський. КАРАНТИН. Непристойні оповідки

₴300,00Ціна
  • Щоб здійснити передзамовлення просимо тицьнути СЮДИ

  • Впродовж двох діб після замовлення ви отримаєте смс-повідомлення з інформацією про номер картки для оплати. Книжку з іменним автографом відправимо, щойно її буде видано, орієнтовно 1-5 грудні. Вартість доставки територією вільної України за тарифами "Нової пошти" (45-60 грн).
    З усіх питань звертайтеся, будь ласка, до Наталі за номером: +38 098 453 37 44 або e-mail: tridentforyou@gmail.com

©2019 Український культурний фронт