ЧИТАТИ УРИВОК

Секс, Смерть, Любов і Гроші — ось теми, які понад усе цікавлять людство. А оскільки я є його яскравим представником, то, завдяки карантину, втілив у життя давній задум — викласти власну біографію у формі коротких, часом страшно веселих історій, що траплялися в моєму житті.

У цьому творі немає жодного вигаданого персонажа (хіба деякі імена змінено). Тому попереджаю: усі, хто мав зі мною справу впродовж останніх п’ятдесяти років, можуть несподівано впізнати себе на цих сторінках. На порозі небезпеки інфікування смертельною недугою я намагався бути максимально чесним перед Вічністю, яка не передбачає дешевих піруетів для того, аби сподобатися читачам.

Окрім того, щиро вважаю, що гумор, іронія, але, насамперед, самоіронія є найвищими людськими чеснотами. Тим, хто не згоден із цим твердженням, раджу цю книгу не читати. Бо за неофіційними даними, на коронавірус передусім хворіють особи без почуття гумору. Жарт! Але про всяк випадок раджу таким дотримуватися зі мною соціальної дистанції. Усім, хто вижив, виживає і кому ще належить вижити в цьому інфікованому невіглаством та хамством світі — бажаю веселого читання.

З лютим мистецьким натхненням — Антін Мухарський!

Антін Мухарський. КАРАНТИН. Непристойні оповідки

₴ 300,00Ціна
  • Щоб здійснити передзамовлення просимо тицьнути СЮДИ

  • Впродовж двох діб після замовлення ви отримаєте смс-повідомлення з інформацією про номер картки для оплати. Книжку з іменним автографом відправимо, щойно її буде видано, орієнтовно 1-5 грудні. Вартість доставки територією вільної України за тарифами "Нової пошти" (45-60 грн).
    З усіх питань звертайтеся, будь ласка, до Наталі за номером: +38 098 453 37 44 або e-mail: tridentforyou@gmail.com

©2019 Український культурний фронт