©2019 Український культурний фронт

Підтримати!

Творімо українське разом!

100 осіб х 1000 гривень. = дитяча казка Антіна Мухарського "Кістяк з Чорнобиля"

Так сі вже стало, що довгі 5 років я виношував ідею дитячої казки, головним героєм якої б був КІСТЯК КОСТЬ З ЧОРНОБИЛЯ – сталкер-провідник між світами живих, і мертвих, і ненароджених.

Закінчив писати 21 квітня цього року. А тут раптом –  виходить серіал від НВО.

Знову для широкої публіки актуалізувалося те, в чому я жив і ріс на рідній київській Оболоні. Згадався присмак металу в роті і спорожнілий Київ, абриси ЧАЄС, під яку ми їздили ловити рибу у ставі-охолоджувачі, і радіаційна пляма на нашому балконі, що фонила ледь не у триста мілірентгенів на годину.

«Ну, то доля», - подумали ми з дружиною й заходилися видавати книжку, яку презентуємо вже у вересні.

Коротко про сюжет: Тато Михася пішов на війну й зник без вісти. Але хлопчик вірить, що він живий і понад усе мріє побачитися з ним. Одного дня стара ворожка дає йому чарівні окуляри, що приводять хлопчика у Чорнобильську зону, де він знайомиться з Кістяком Костем та його друзями-мутантами. Срібною мухою, радіоактивним крокодилом Гєною, сіамським кабаном Лесиком-Стасиком та хитрою Чупакаброю до яких у гості прилетіли справжні інопланетяни, що проводять у Зоні свої експерименти з переселення душ. 

Ця страшно-весела фантастична казка призначена для домашнього читання як дітьми, так і їхніми батьками. Всі місця, події та персонажі – абсолютно реальні. Можливо ви навіть впізнаєте когось із своїх знайомих))).

Взагалі-то ми мріємо зняти за цим сюжетом мультфільм. Але то – надзадача до якої ми йдемо покроково:

Перший крок – видати книжку українською (вересень 2019).

Другий – зробити й видати аудіоверсію книги (жовтень 2019).

Третій  – перекласти та видати книжку англійською та польською мовами   (жовтень-листопад 2019).

Четвертий – влаштувати серію презентацій книги в Україні та за кордоном (2019-2020 рр.)

Самі розумієте, що бюджет проекту чималенький (ілюстрації, папір, друк, обкладинка, що світиться в темряві, переклад, макетування, редагування та коректура, подорожні та транспортні витрати).

І ЗНОВУ БЕЗ ВАШОЇ ПІДТРИМКИ НЕ ОБІЙТИСЯ, ДРУЗІ!!!

Тому пропоную наступне:

  1. Хто має бажання підтримати проект та вільну 1000 гривень – у вересні на презентації у Львові чи Києві отримує диплом подяки та книжку з авторським підписом (або Новою поштою, якщо ви живете у іншому місті).

  2. Хто мріє отримати персональне відеопривітання  від Антіна Мухарського (для себе чи близьких), а також 5 примірників книги з авторським підписом та диплом-подяку  – може підтримати проект сумою у 5 000 грн.

  3. Випити кави з Антіном Мухарським,  щоб погомоніти про все на світі? - АБСОЛЮТНО РЕАЛЬНО!!! Підтримайте проект сумою у 10 000 грн. Отримайте каву з автором, 10 книжок з іменними авторськими підписами, диплом-подяку та море позитиву!

  4. Якщо ви взагалі крутий-крутий і можете собі дозволити вечерю в ресторані (Києва чи Львова), де зберуться ваші найближчі рідні й друзі, то підтримавши проект сумою у 25 000 грн. ви отримаєте нагоду, аби особисто Антін Мухарський завітав до вас у гості та й ще подарував 20 примірників книги із іменними автографами, а ще диплом подяку, а ще познайомив вас з героями книги чи вишукано-артистично прочитав декілька  глав з неї)).

  5. Ну і нарешті!!! 50 000 грн. і до вас у гості завітає не тільки Антін Мухарський з книжками, але і його друг ОРЕСТ ЛЮТИЙ аби на приватному чи корпоративному заході,  дружній вечірці чи гучному весіллі заспівати своїх пісень з проекту «Лагідна та сувора українізація», а також нові хіти!

 

ІМЕНА ВСІХ, ХТО ПІДТРИМАЄ ПРОЕКТ ДО 18-го СЕРПНЯ можуть бути розміщенв книзі на окремій сторінці подяки, до того, як книга відправиться у друк.

 

УВЕСЬ ПРОЦЕС (як і завжди), контролює директор Українського культурного фронту (та дружина Антіна Мухарського) ЄЛИЗАВЕТА БЄЛЬСЬКА, яка з радістю відповість ВАМ на всі питання, поки автор відпочиває після місяців напруженої праці, готуючись до зустрічей з читачами))

 

ВСІМ ЗАЗДАЛЕГІДЬ НЕВИМОВНО ВДЯЧНИЙ!

З ЛЮБОВ’Ю ТА НАТХНЕННЯМ -  Антін Мухарський.

Підтримати видання книжки можна, заповнивши цю ФОРМУ.