Творімо українське разом!

Сто п'ятдесят тисяч гривень – саме стільки ще потрібно зібрати коштів, щоб книга побачила світ (якісний папір, друк, тверда палітурка, дизайн, макетування, редагування та коректура, складування та транспортування). Золотими літерами будуть вписані в неї імена благодійників на спеціальній сторінці подяк наприкінці книжки, котрі підтримають видання  і отримають життя вічне у спогадах вдячних нащадків - україномовних українців.
З авторськими підписами та факсимільною печаткою книга стає зарядженою на позитивну дерусифікацію та щасливу українізацію!

  1. Хто має бажання підтримати проєкт на 1000 гривень – на вас чекатиме диплом-подяка та книжка з іменним авторським підписом, щойно її буде видано. А також чорний силіконовий браслет з написом червоними літерами "Шляхетні люди розмовляють українською" (для тих, хто підтримає видання "Як перейти на українську").

  2. Підтримка сумою у 1500 гривень додасть до книжки з автографом, диплома та браслета ще й емальований вишуканий темно-синій значок з лімітованої колекції із зображенням нашого фірмового "Хряка Хуяка" (його ви бачите вгорі цієї сторінки ліворуч), без напису (тобто Хряк буде чемний). :) Саме його отримують всі гості нашого шоу "Люта українізація з Антіном Мухарським".

  3. Хто мріє отримати персональне відеопривітання  від Антіна Мухарського (для себе чи близьких), а також 5 примірників книги з авторським підписом та диплом-подяку  – може підтримати проєкт сумою у 5 000 грн.

  4. Випити кави з Антіном Мухарським та Єлизаветою Бєльською, щоб погомоніти про все на світі? - АБСОЛЮТНО РЕАЛЬНО!!! Підтримайте проєкт сумою у 10 000 грн. Отримайте каву з автором, 10 книжок з іменними авторськими підписами, диплом-подяку та море позитиву!

  5. Якщо ви взагалі крутий-крутий і можете собі дозволити вечерю в ресторані (Києва чи Львова), де зберуться ваші найближчі рідні й друзі, то підтримавши проєкт сумою у 25 000 грн. ви отримаєте нагоду, аби особисто Антін та Єлизавета завітали до вас у гості та ще й подарував 20 примірників книги з іменними автографами, а ще диплом подяку, а ще - вишукано-артистично прочитали декілька  глав з неї)).

  6. Ну і нарешті!!! 50 000 грн. і до вас у гості завітає не тільки Антін та Єлизавета з книжками, але і їхній друг ОРЕСТ ЛЮТИЙ аби на приватному чи корпоративному заході, дружній вечірці чи гучному весіллі заспівати своїх пісень з проєкту «Лагідна та сувора українізація», а також нові хіти!

УВЕСЬ ПРОЦЕС (як і завжди), контролює директор нашого авторського видавництва, співавтор книжки (та дружина Антіна Мухарського) ЄЛИЗАВЕТА БЄЛЬСЬКА, яка з радістю відповість ВАМ на всі запитання.

 

ВСІМ ЗАЗДАЛЕГІДЬ НЕВИМОВНО ВДЯЧНІ!

З ЛЮБОВ’Ю ТА НАТХНЕННЯМ -  Антін Мухарський та Єлизавета Бєльська.

Підтримати видання книжки можна, заповнивши цю ФОРМУ.