Творімо українське разом!

Тут була інформація про підтримку видання книжки "Карантин", яку ми щойно видали. Роботу над наступною книгою Антіна Мухарського під робочою назвою "Нацик", розпочнемо за кілька місяців. Тож, якщо ви маєте бажання і можливість підтримати її - умови ті самі. І ви станете одним із перших.

Сто тисяч гривень – саме стільки потрібно коштів, щоб вже написана книга побачила світ (якісний папір, друк, тверда палітурка, дизайн, макетування, редагування та коректура, складування та транспортування). Золотими літерами будуть вписані в неї імена благодійників, котрі підтримають видання  і отримають життя вічне, подолавши смерть у спогадах вдячних нащадків.
З авторським підписом та факсимільною печаткою книга справді стає цілющою!

  1. Хто має бажання підтримати проект на 1000 гривень – на вас чекатиме диплом-подяка та книжка з іменним авторським підписом, щойно її буде видано.

  2. Хто мріє отримати персональне відеопривітання  від Антіна Мухарського (для себе чи близьких), а також 5 примірників книги з авторським підписом та диплом-подяку  – може підтримати проект сумою у 5 000 грн.

  3. Випити кави з Антіном Мухарським,  щоб погомоніти про все на світі? - АБСОЛЮТНО РЕАЛЬНО!!! Підтримайте проект сумою у 10 000 грн. Отримайте каву з автором, 10 книжок з іменними авторськими підписами, диплом-подяку та море позитиву!

  4. Якщо ви взагалі крутий-крутий і можете собі дозволити вечерю в ресторані (Києва чи Львова), де зберуться ваші найближчі рідні й друзі, то підтримавши проект сумою у 25 000 грн. ви отримаєте нагоду, аби особисто Антін Мухарський завітав до вас у гості та й ще подарував 20 примірників книги із іменними автографами, а ще диплом подяку, а ще познайомив вас з героями книги чи вишукано-артистично прочитав декілька  глав з неї)).

  5. Ну і нарешті!!! 50 000 грн. і до вас у гості завітає не тільки Антін Мухарський з книжками, але і його друг ОРЕСТ ЛЮТИЙ аби на приватному чи корпоративному заході,  дружній вечірці чи гучному весіллі заспівати своїх пісень з проекту «Лагідна та сувора українізація», а також нові хіти!

УВЕСЬ ПРОЦЕС (як і завжди), контролює директор нашого авторського видавництва (та дружина Антіна Мухарського) ЄЛИЗАВЕТА БЄЛЬСЬКА, яка з радістю відповість ВАМ на всі запитання, поки автор завершує роботу над книжкою.

 

ВСІМ ЗАЗДАЛЕГІДЬ НЕВИМОВНО ВДЯЧНИЙ!

З ЛЮБОВ’Ю ТА НАТХНЕННЯМ -  Антін Мухарський.

Підтримати видання книжки можна, заповнивши цю ФОРМУ.

©2019 Український культурний фронт