©2019 Український культурний фронт

Підтримати!

Творімо українське разом!

100 осіб х 1000 гривень = кримінально-містична сага Антіна Мухарського "Троєщинське євангеліє"

Книжка – бомба! Книжка – вибух! Книжка – шок! 

Філігранний твір Антіна Мухарського, в якому майстерно поєднані жанри соціальної сатири, детективу, шпигунського роману та  кримінально-містичної драми.  

Серед героїв ви впізнаєте всіх (можливо навіть й самого себе). Адже ця сага про нас із вами. Про українців: киян, донеччан і галичан, мешканців Харкова, Одеси, Трипілля, Стрия і далекого Лос-Анджелеса, чиї долі перетинаються на київській Троєщині та Оболоні.

Написана від імені спецагента СБУ, ця книга занурить вас у київський кримінальний світ 90-х та гламурні двотисячні, перенесе на Майдани 2004 і 2013-го років. Разом із її героями ви станете свідком подій під Іловайськом.

Карколомний мікс історичних фактів, блискучих діалогів, фантастичних подій та несподіваних сюжетних поворотів не залишить байдужими читачів віком від 18-ти до 81 року. 

Написаний за мотивами легендарної «ЖЛОБОЛОГІЇ», цей твір має всі шанси стати своєрідною  літературною пам'яткою  пострадянському поколінню українців, котрі намагаються відшукати відповіді на запитання: "Хто ми? Звідки прийшли? Куди прямуємо? В чому сенс нашого буття?"

Але головна його принада  – ГУМОР!

Феєричний гумор Мухарського, що залікує рани, втамує болі,  позбавить від зради, депресій, рочарувань, надаючи життєвих сил.  Адже саме в цьому вбачає автор  свою творчу місію – ЛІКУВАТИ ДУШІ УКРАЇНЦІВ, спраглі за справжнім, лютим, інколи неполіткоректним і радикальним, але чесним та правдивим словом!

Бюджет видання чималенький (якісний папір, друк, тверда палітурка з позолотою та вибірковим лаком, дизайн, макетування, редагування та коректура, складування та транспортування).

І ЗНОВУ БЕЗ ВАШОЇ ПІДТРИМКИ НЕ ОБІЙТИСЯ, ДРУЗІ!!!

Тому пропоную наступне:

  1. Хто має бажання підтримати проект на 1000 гривень – на вас чекатиме диплом-подяка та книжка з іменним авторським підписом, щойно її буде видано.

  2. Хто мріє отримати персональне відеопривітання  від Антіна Мухарського (для себе чи близьких), а також 5 примірників книги з авторським підписом та диплом-подяку  – може підтримати проект сумою у 5 000 грн.

  3. Випити кави з Антіном Мухарським,  щоб погомоніти про все на світі? - АБСОЛЮТНО РЕАЛЬНО!!! Підтримайте проект сумою у 10 000 грн. Отримайте каву з автором, 10 книжок з іменними авторськими підписами, диплом-подяку та море позитиву!

  4. Якщо ви взагалі крутий-крутий і можете собі дозволити вечерю в ресторані (Києва чи Львова), де зберуться ваші найближчі рідні й друзі, то підтримавши проект сумою у 25 000 грн. ви отримаєте нагоду, аби особисто Антін Мухарський завітав до вас у гості та й ще подарував 20 примірників книги із іменними автографами, а ще диплом подяку, а ще познайомив вас з героями книги чи вишукано-артистично прочитав декілька  глав з неї)).

  5. Ну і нарешті!!! 50 000 грн. і до вас у гості завітає не тільки Антін Мухарський з книжками, але і його друг ОРЕСТ ЛЮТИЙ аби на приватному чи корпоративному заході,  дружній вечірці чи гучному весіллі заспівати своїх пісень з проекту «Лагідна та сувора українізація», а також нові хіти!

УВЕСЬ ПРОЦЕС (як і завжди), контролює директор Українського культурного фронту (та дружина Антіна Мухарського) ЄЛИЗАВЕТА БЄЛЬСЬКА, яка з радістю відповість ВАМ на всі запитання, поки автор завершує роботу над книжкою.

 

ВСІМ ЗАЗДАЛЕГІДЬ НЕВИМОВНО ВДЯЧНИЙ!

З ЛЮБОВ’Ю ТА НАТХНЕННЯМ -  Антін Мухарський.

Підтримати видання книжки можна, заповнивши цю ФОРМУ.